Lampy do solarium

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau Original Suncare oraz Cosmedico. Zapewniamy dostępność produktów “od ręki”, w tym także halogenów, lamp kolagenowych, lamp w europejskiej normie 03. Dysponujemy własnym klimatyzowanym magazynem lamp do solarium.

Od kilku lat oferujemy Państwu stworzoną przez nas i opatentowaną markę – Choco Extreme. Lampy produkowane są w zakładach Hanau i Cosmedico i z powodzeniem konkurują jakością i trwałością z innymi lampami znanych producentów.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami aby omówić szczegóły – zadzwoń 601-479-141 (Grzegorz Garcon) bądź przejdź do zakładki Kontakt po więcej informacji.

Lampy Original Hanau

Stosowanie wysokiej jakości lamp do solarium, z odpowiednimi parametrami, pozwoli na osiągnięcie dobrych efektów. Skuteczne działanie profesjonalnych produktów bardzo łatwo jest udowodnić, wystarczy porównać lampy opalające powszechnie dostępne na polskim rynku, z produktami od Original Hanau Suncare. To dobrze znane, cenione za wysoką jakość i trwałość produkty. Na uwagę zasługuje fakt, że historia tej firmy liczy już 100 lat. Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau w Polsce.

Lampy Original Hanau
Lampy Choco Extreme

Lampy Choco Extreme

Lampy Choco Extreme zapewniają równomierną opaleniznę dzięki krótkiej oraz długiej elektrodzie. Stanowią alternatywę dla linii Magic Sun i New Colors. To jakość Heraeusa w rozsądnej cenie. Nasze doświadczenia w doborze mocy UVA i UVB gwarantują najlepsze właściwości brązujące. Ponadto zapewniają Klientowi wspaniałą opaleniznę już od pierwszego seansu. Produkty Choco Extreme zadowolą nawet najbardziej wymagającego właściciela solarium. W połączeniu z kosmetykami do solarium wysokiej jakości gwarantują długo utrzymującą się opaleniznę.

Lampy Cosmedico

Lampy te zdecydowanie wyróżniają się na rynku. Dzięki ich działaniu efekt dostrzeżesz niemalże natychmiast, a opalenizna przez dłuższy czas utrzyma się na Twojej skórze. Krótszy czas ekspozycji na działanie promieni UV nie ma w tym przypadku znaczenia. Opisywane lampy charakteryzują się żywotnością powyżej średniej i niewielkim spadkiem mocy UV podczas użytkowania. Mogą pracować nawet przez 800 godzin. Jak to działa? W tym przypadku wykorzystywana jest technologia lampy opalającej Cosmedico, odpowiednia mieszanina materiałów luminescencyjnych oraz stosowna przepuszczalność szklanych rur. Przykładem jest legendarna lampa 9K90 Cosmedico Cosmolux, z oryginalną długą elektrodą VHO (wysoka emisja) i imponująco głębokim opalaniem.

Lampy Cosmedico