Kontakt

Firma PROFIL-SOLAR istnieje na rynku od roku 1996 i jest firmą rodzinną założoną przez małżeństwo Zofię i Grzegorza Garcon.

Firma PROFIL-SOLAR specjalizuje się w sprzedaży urządzeń, lamp oraz kosmetyków do solarium. Prowadzimy również serwis urządzeń opalających, wymianę lamp i doradztwo techniczne.

W stałej ofercie posiadamy lampy firm Original Hanau, Cosmedico oraz Choco Extreme. Z urządzeń proponujemy urządzenia marki Ergoline oraz Soltron, zaś z kosmetyków wspomagających opalanie w solarium możemy polecić kosmetyki marki Magical Sun – kosmetyki naszej własnej produkcji.

Logo Magical Sun

Przodująca wśród producentów kosmetyków do solarium marka Magical Sun istnieje na rynku od ponad 20 lat. Kosmetyki tej firmy wyróżniają się bogatym w naturalne komponenty składem, a także dobrze wchłaniającą się konsystencją balsamów. Dzięki temu zyskały zaufanie i uznanie wśród wielu klientów, a także ekspertów z dziedziny kosmetyków do solarium. Składniki zawarte w kremach tej marki nie tylko pomagają uzyskać pożądaną opaleniznę, ale także odżywiają i intensywnie nawilżają skórę. Posiadają niezbędne certyfikaty, a także są przebadane dermatologicznie.

Firma swoje hasło przewodnie kieruję w stronę świadomego i zdrowego opalania.

Telefon

Porozmawiajmy

lampy, urządzenia, serwis
+48 601 479 141

kosmetyki, akcesoria
+48 609 000 904

Godziny otwarcia

Godziny pracy

poniedziałek - piątek
09:00 - 20:00